Září 2011

Pozvánka na Vlaštovku

17. září 2011 v 10:13
Ráda bych vás tímto pozvala na nový web o zvířatech a přírodě, který jsem před několika týdny založila. Najdete jej na adrese www.vlastovka.info (viz též banner vlevo).

Ačkoliv jsem v posledních měsících Altánek zanedbávala, ráda bych ještě využila jeho prostor, abych vás upozornila na web, který jsem založila. A taky bych svým pravidelným návštěvníkům ráda odůvodnila, proč jsem teď nepřispívala. Stránky Vlaštovka.info jsou jednou z příčin. Takže jsem se neztratila a jestli chcete číst mé články, pak zde :-)

Budu ráda, když se přijdete podívat. Doufám, že pokud se vám bude web líbit, budete se na něj vracet a případně o něm řeknete svým známým a přátelům, aby jeho tvorba měla smysl. Do budoucna bych totiž chtěla navázat spolupráci s několika organizacemi na pomoc zvířatům a prezentovat skrze web jejich činnost.

Stránky se teprve rozjíždějí, aktualizovány tedy nebudou pravidelně. Můžete proto využít i RSS kanál, abyste nové články nepropásli. Kdyby se ale našli nějací šikovní redaktoři, kteří by chtěli přispívat, pak by rozjezd byl rychlejší ;-)

Vlaštovka.info zahnízdila též na Facebooku a Twitteru, takže pokud se stanete fanoušky, budete o nových článcích a akcích aktuálně informováni i skrze sociální sítě.

Budu se těšit na vaši návštěvu :-)