Aktuality

Jaro ožívá s příletem stěhovavých ptáků

3. března 2011 v 16:19 | Anna
Česká společnost ornitologická (ČSO) spustila 1. března druhý ročník projektu Jaro ožívá. Zapojit se do něj mohou amatérští ornitologové, děti a všichni milovníci přírody, kteří netrpělivě očekávají přílet stěhovavých ptáků. Stačí jen bedlivě pozorovat oblohu a nahlásit první pozorování pěti sledovaných druhů.

Zlatý oříšek 2010

1. ledna 2011 v 14:45 | Anna
.

O první místo ve zpravodajské soutěži o nejzajímavější informaci Nového roku se jako vždy utkal novoroční projev prezidenta, první miminko roku 2011, průběh a důsledky silvestrovského veselení a další. V tomto pomyslném klání poněkud zapadl Zlatý oříšek - soutěž mimořádně talentovaných dětí.

Roudnice bude v sobotu žít vinobraním

15. září 2010 v 9:59 | Anna
Zámek - Roudnice n. L.
Tradiční slavnosti vína v Roudnici nad Labem propuknou v sobotu 18. září. Cílem pořadatelů je nabídnout kulturní vyžití pro dospělé i pro děti, a proto připravili bohatý doprovodný program. Vinobraní se navíc bude konat přímo na roudnickém zámku.

Nový díl Simon’s cat je na YouTube!

18. srpna 2010 v 17:30 | Anna
Simon's catFanoušci kresleného filmu Simon's cat se dnes konečně dočkali dalšího dílu. Krátce po poledni se na Facebooku objevila informace o tom, že nový film "The Box" je k vidění na YouTube.

Hry bez hranic se vracejí!

28. června 2010 v 7:04 | Anna Burdová
Na televizní obrazovky se během letních prázdnin v reprízách vrátí legendární Hry bez hranic. Četným žádostem pamětníků vyšla vstříc veřejnoprávní Česká televize, která první díl soutěže odvysílá již ve čtvrtek 1. července od 9:30 hodin.
 
 

Reklama