Bon appetit

Zvu vás na dort

27. června 2011 v 15:25 | Anna
Jsem to ale lajdák... V Altánku vrstva prachu, nevyvětráno, prázdno... Nikdo už sem ani nezajde. Když ono se furt něco děje a když se zrovna neděje, tak jsem líná. Ale teď přicházím, abych vyvětrala, oprášila a pozvala vás na něco dobrého. Takové kafe jako v Kafekoutku asi nezmáknu, ale zvu vás alespoň na nepečený tvarohový dort s ovocem

Banánová bábovka

30. ledna 2011 v 21:27 | Anna
Můj denní režim se v posledních dnech poněkud proměnil. Nárazově jsem přešla z pozice tvůrčího psavce do role tvůrčí kuchty. Doufám, že omluvíte fakt, že tento dočasný přerod postihne i altánek.

Aloe: recept na 'všeholék'

6. září 2009 v 14:23 | Anna
Následující recept jsem objevila v Bylináři Heleny růžičkové. Všeholékem jej nazývám proto, že účinky aloe jsou skutečně lékem téměř na všechno - upravuje zažívání, posiluje imunitu atd. O dalších účincích se můžete také dočíst na těchto stránkách.

JAPONSKÁ KUCHYNĚ: kuře se špagetami a zelím

20. srpna 2009 v 7:59
První recept, kterým přispěji do této rubriky, pochází až z dalekého Japonska. Kdo zná japonskou kuchyni, jistě ví, že se jedná o jídla dietní a chutná. I kuře se zelím a špagetami je dietní, ale zdaleka ne tak exotické, jak byste mohli očekávat. Určitě vám zachutná.
 
 

Reklama