Fejetony

Jsem z překvapení zrozená

17. ledna 2011 v 7:40 | Anna
Je tomu už nějaký pátek, co jsem poprvé překvapila rodinu. - Vlastně si na to nepamatuji, ale moje maminka je rozená vypravěčka, a tak jsem to od ní vyslechla už několikrát. - Doktor tehdy mamince podal zprávu o mé rodící se existenci, což musel být vysloveně šok, vezmeme-li v potaz, že už se mnou nikdo nepočítal. Život však byl pro mě velkým lákadlem, a proto jsem se rozhodla prosadit se.

Nudíte se? Kupte si papouška - korelu!

30. dubna 2010 v 7:34 | Anna Burdová
Lóra a Rudík
Se zvířátky je legrace. Každý, kdo doma nějakého toho mazlíčka má, mi jistě dá zapravdu. Nevím sice, jak je to například s rybičkami, ale kdo by si třeba myslel, že malý papoušek zavřený v kleci je nudný tvoreček, který celý den jen tak posedává na bidýlku, zobe zrní, pouští peří a občas pískne (nebo naopak píská až moc často), ten je na velkém omylu.

Stávka v pražské dopravě a můj krizový plán

6. listopadu 2009 v 12:40 | Anna
Dostalo se mi té nemilé a neoficiální zprávy, že odboráři pražského dopravního podniku vyhlásili na nadcházející úterý stávku. Nepojedou autobusy, nepojedou tramvaje, nepojede metro. Začínám proto připravovat krizový plán, jak se v daný den dostanu do školy.
 
 

Reklama